Tellimine

Nööbel on põhjamaist klassikat õhkav kvaliteetbränd. Meie mööbel valmib eelkõige lähtuvalt kliendi soovidest ja vajadustest. Kuid selleks, et meil saaks tekkida täielik teineteisemõistmine ning ühine visioon valmiva mööbli osas, palume Teil meile saata e-mail või täita kontaktivorm.

Hinnapakkumise saamiseks pakume välja järgmised variandid:

    • Tuleme ise kohale.

Kõige parema ülevaate saamiseks pakume välja, et tuleme ise Teie juurde. Nii on võimalik koos üle vaadata ruum, kuhu mööbel tuleb ning teha vajalikud mõõtmised-joonised. Kohtumise kokku leppimiseks täitke palun kontaktivorm, et saaksime Teiega ühendust võtta ning sobiva aja kokku leppida. Peale kohtumist esitame teile hinnapakkumise kolme tööpäeva jooksul.

  • Kui aga kohtumine pole võimalik, siis ootame Teie poolt projekti korterist/majast/ruumist, kuhu mööbel tuleb. Lisada võiksite eelistuse ka materjalide osas ning täpsustusi mööbli spetsiifika kohta (kas majas on väikeseid lapsi või kas näiteks köögis peaks olema gaasi- või elektripliit, millised peaksid olema tööpinnad, millise kujuga peaks olema köök, milline äratõmme, jne). Samuti peaksite projektile ära märkima elektripistikute asukohad, vee- ja ventilatsiooniava(d), aknalaudade ja/või radioaatorite asukohad. Hinnapakkumine edastatakse Teile kolme tööpäeva jooksul peale projekti ja täiendava info laekumist e-mailile info@noobel.ee.
  • Juhul, kui teil pole võimalik saata projekti/joonist, siis paluksime Teil ise visandada ruumi kavandi, kuhu märgite ära mõõdud, elektripistikute asukohad, vee- ja ventilatsiooniava(d), aknalaudade ja/või radioaatorite asukohad. Lisada võiksite eelistuse ka materjalide osas ning täpsustusi mööbli spetsiifika kohta (kas majas on väikeseid lapsi või kas näiteks köögis peaks olema gaasi- või elektripliit, millised peaksid olema tööpinnad, millise kujuga peaks olema köök, milline äratõmme jne). Hinnapakkumine edastatakse Teile ühe tööpäeva jooksul peale joonise ja täiendava info laekumist e-mailile info@noobel.ee.
*Tellimuse vormistamiseks väljastatakse arve, kus on märgitud kõik projektiga seotud kulutused (materjalid, tarneag, töö maht, teostamise aeg jt.)
Tellimuse vormistamiseks kehtib ettemaks 50% kogusummast, 30% tuleb tasuda vahetult enne mööbli paigaldamist, 20% -ne lõppmakse tuleb tasuda 3 tööpäeva jooksul peale tööde üleandmist.
Köögitehnika puhul tuleb tasuda ettemaks täies ulatuses vahetult enne mööbli paigaldamist.
Nööbli paigaldatud mööblile kehtib garantii 2 aastat tööde üleandmise hetkest.
Back to top